Všichni ambasadoři

Hana Matelová

Hana Matelová

„Stolní tenis je výjimečný v tom, že jsou třeba různé dovednosti a šikovnost. A to všechno v krátkém okamžiku se správným nastavením mysli.“

„Pro děti je vhodný, protože je komplexní. Rozvíjí koordinaci, rychlost i propojení mozku s pohybem.“

Dlouhodobá česká jednička a několikanásobná mistryně České republiky. Na vysoké úrovni se drží díky působení v zahraničních oddílech. Největšího úspěchu dosáhla na Evropských hrách v roce 2015. S dalšími českými reprezentantkami získaly tehdy v Baku bronzové medaile.

Hana Matelová

Jiří Martinko

„Na stolním tenisu je skvělé, že ho můžou hrát všechny věkové kategorie. A jako malého mě nejvíc bavilo porážet ty starší soupeře.“

„Naučil mě disciplíně. Dal mi do života spoustu kamarádů a zážitků.“

Hráč extraligových kvalit, který má také mnoho zkušeností ze zahraničí. Největších úspěchů ale dosáhl na mistrovstvích Evropy družstev. V kategorii juniorů získal s českým týmem stříbro a mezi kadety dokonce zlato. Teď působí v A-týmu reprezentace.

Hana Matelová

Zdena Blašková

„Stolní tenis mi dal do života přátele, zaměstnání, rozhled do života a můžu díky němu i cestovat do zahraničí.“

„Jako dítě vás rozvíjí v mnoha ohledech. Jak fyzických, tak i mentálních.“

Reprezentantka, která se řadí mezi nejlepší hráčky české extraligy. Je taky několikanásobnou mistryní republiky ve všech mládežnických kategoriích. Nezaostává ale ani na mezinárodní scéně. Mezi její největší úspěchy totiž rozhodně patří loňský bronz na mistrovství Evropy do 21 let.

Hana Matelová

Lubomír Jančařík

„Stolní tenis je oproti jiným sportům čistý, bez korupce.“

„Je taky všestranný. Rozvíjí rychlost, cit, reflexy, vytrvalost i sílu. A stále učí pracovat s emocemi.“

Hráč s velkými zkušenostmi z německé Bundesligy a francouzské Pro A. Za svůj největší úspěch považuje triumf ve světové kvalifikaci na letní olympijské hry v Tokiu. Díky tomu se pod pěti kruhy představil už podruhé. Cenný je pro něj i postup mezi osm nejlepších na mistrovství Evropy v roce 2021.